Gdy włos się głowy nie trzyma- moja przygoda z Biotyną

W tym roku jesień przyszła szybciej niż zwykle. Szczególnie dla mnie. Co roku na jesień wypadają mi włosy, ale w tym roku zacząłem się martwić. Postanowiłem coś z tym zrobić, póki nie jest za późno, bo może nie chodzi o samą jesień….

Zapytaj lekarza lub farmaceutę…

vitapil-z-biotyn-tablpowl-30-tabl-posta-leku-tabletkiPostanowiłem skorzystać z pomocy farmaceuty. Pani w aptece zarekomendowała mi Biotynę w produkcie, który nazywa się Vitapil z Biotyną, produkt bardzo chwalony. Zdecydowałem się na tę kurację, zakupiłem Vitapil. Oto, czego się o Biotynie dowiedziałem:
Zawiera cząsteczki siarki chroniącej naszą skórę i włosy. Tak, więc docierając do odpowiednich komórek dostarcza tego cennego pierwiastka organizmowi. Uczestniczy w syntezie cukrów, białek i kwasów tłuszczowych, co wpływa na właściwe funkcjonowanie skóry, włosów i paznokci. Dlatego też suplementy z Biotyną zalecane są przede wszystkim na problemy ze słabymi, wypadającymi włosami oraz łamliwymi, słabymi paznokciami, jak również na łuszczącą się skórę. Czyli częściowo na moje problemy.

Jak sobie założyłem, tak zrobiłem.

Więc zacząłem swoją dwumiesięczną kurację. Jedna tabletka dziennie przez dwa miesiące. Nie mogłem się doczekać efektów.DSCF2074 Byłem sumienny jak nigdy z braniem tych tabletek i jedyne, co mogę zauważyć, to świetnie wyglądające paznokcie….a przecież nie o to mi chodziło. Dłonie zawsze miałem bez zarzutu, za to na głowie mam więcej prześwitów, niż wcześniej. Nie byłem zadowolony.

Dr Google wie wszystko

W internecie znalazłem mnóstwo sprzecznych opinii. Jak już byłem przekonany do jakiegoś środka, okazywało się, że z jakiegoś powodu nie byłby dla mnie wskazany. No cóż. Byłem już mocno zniechęcony i trafiłem na bloga jednego faceta, któremu włosy na głowie uratował środek, który nazywał się Profolan.

profolan

Facet dokładnie opisał jak ten Profolan mu pomógł. Więc pomyślałem, że może warto by skorzystać i spróbować. Albo to mi pomoże , albo przeszczep włosów. Na przeszczep zawsze był jeszcze czas.

Profolan mnie uratował

Wszedłem na stronę producenta, którą znalazłem na blogu o Profolanie i zamówiłem też dwumiesięczną kurację. Troszkę mnie to kosztowało, ale zawsze było tańsze, niż przeszczep. Dwa dni później miałem tabletki w domu. Zacząłem nową kurację. Znowu musiałem się pilnować,żeby brać tabletki regularnie, ale co tam, jak miały pomóc, to trzeba się poświęcić. Po dwóch tygodniach zauważyłem, że włosy zaczynają mi się robić bardziej gęste i dużo mniej wypadają.

IMG_9957Po miesiącu wyrosło mi trochę tzw. Baby Hair. Czyli zupełnie nowe włosy, tylko bardzo młode i delikatne. Teraz miałem nowy cel. Nie stracić nowych włosów. Domówiłem dwa opakowania Profolanu, znowu ze strony producenta. Postanowiłem zadbać o moje włosy porządnie od środka. I nie zawiodłem się. Na początku musiałem wyglądać śmiesznie z puszkiem między starszymi włosami, ale efekt końcowy jest niesamowity. Mam wrażenie, że mam dwa razy tyle włosów. I są mocne, grube, nie wypadają. I stosuję jeszcze co drugi miesiąc Profolan dla wzmocnienia efektu. Jestem bardzo zadowolony z kuracji Profolanem, bo uratowała mnie od kompletnej utraty włosów i od utraty dużej ilości gotówki na przeszczep. Każdemu łysiejącemu mężczyźnie polecam Profolan. I jestem stuprocentowo przekonany o jego skuteczności, tylko trzeba go kupować na www.Profolan.pl.